Oferujemy Państwu urządzenia fiskalne firmy NOVITUS SA, wiodącego producenta i dostawcę kompleksowych rozwiązań elektroniczno-informatycznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. Spółka jest liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych i jednocześnie ich największym polskim eksporterem. Pozycja lidera i zaufanie klientów zobowiązują do dostarczania wyłącznie najlepszych rozwiązań. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie, niezawodne pomysły oraz wiedza o potrzebach naszych klientów.

Posiadamy szeroką ofertę kas i drukarek fiskalnych, począwszy od najmniejszych na rynku urządzeń mobilnych, poprzez urządzenia do małych i średnich punktów usługowo-handlowych, aż do kompleksowych rozwiązań systemowych dla supermarketów. W naszej ofercie znajdują się również kasy fiskalne specjalnie dedykowane do pracy na bazarach i placach targowych. Dopełnieniem oferty są systemy dedykowane dla gastronomii (bary, restauracje).

Ale to nie wszystko...

Nasza obsługa fiskalna nie zaczyna i nie kończy się tylko na sprzedaży. Zajmujemy się również informacją odpowiedniego urzędu skarbowego o nowej fiskalizacji, programowaniem urządzenia, przeszkoleniem osób obsługujących kasę lub drukarkę fiskalną. Bardzo istotne jest również to, iż nasi wykwalifikowani serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia.

Certyfikat Novitus