Oferujemy Państwu urządzenia fiskalne firmy NOVITUS SA, wiodącego producenta i dostawcę kompleksowych rozwiązań elektroniczno-informatycznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. Spółka jest liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych i jednocześnie ich największym polskim eksporterem. Pozycja lidera i zaufanie klientów zobowiązują do dostarczania wyłącznie najlepszych rozwiązań. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie, niezawodne pomysły oraz wiedza o potrzebach naszych klientów.

Posiadamy szeroką ofertę kas i drukarek fiskalnych, począwszy od najmniejszych na rynku urządzeń mobilnych, poprzez urządzenia do małych i średnich punktów usługowo-handlowych, aż do kompleksowych rozwiązań systemowych dla supermarketów. W naszej ofercie znajdują się również kasy fiskalne specjalnie dedykowane do pracy na bazarach i placach targowych. Dopełnieniem oferty są systemy dedykowane dla gastronomii (bary, restauracje).

Ale to nie wszystko...

Nasza obsługa fiskalna nie zaczyna i nie kończy się tylko na sprzedaży. Zajmujemy się również informacją odpowiedniego urzędu skarbowego o nowej fiskalizacji, programowaniem urządzenia, przeszkoleniem osób obsługujących kasę lub drukarkę fiskalną. Bardzo istotne jest również to, iż nasi wykwalifikowani serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia.

Proponujemy

profesjonalne urządzenia fiskalne NOVITUS

kasy fiskalne online

Nowoczesne i intuicyjne kasy fiskalne w wersji ONLINE

drukarki fiskalne online

Nowoczesne i intuicyjne drukarki fiskalne w wersji ONLINE